Internat Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu odwiedził zespół Komodo. Muzykę tworzą w swoich głowach przelewając ją później na urządzenia.

Pierwszy utwór Komodo – „I love you so much” – przez wiele miesięcy był jednym z najczęściej wyszukiwanych utworów w sieci i najczęściej granym w klubach. Od razu trafił na radiowe listy przebojów m.in. był numerem jeden na liście przebojów „Gorąca 20” radia ESKA. Potem przyszły kolejne hity, listy przebojów i wielkie koncerty. Kolejny utwór zespołu „I just die in your arms” zdobył, aż 103 miliony wyświetleń. Zespół Komodo to gwiazdy polskiej muzyki klubowej. Dowiedzieliśmy się, jak tworzona jest muzyka, jak powstają teledyski, mieliśmy też okazję spróbować swoich sił w tworzeniu utworów. Połączenie muzyki house i electro z elementami rock’a i pop’u, talent, ciekawy wokal oraz piękne teledyski – to jest recepta na sukces.

Był to niezwykły wieczór, z ogromną ciekawością słuchaliśmy opowieści o powstaniu zespołu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy gościć tak wybitny i niezwykły zespół.

Daniel Gąsienica
Foto: Wojciech Zięcina sdb