Czwartkowe koncerty jeszcze dwa lata temu wpisane w cotygodniowy rytm życia, po przerwie powoli wracają, radując widownię. Spotkania w Kameralnej zawsze dawały okazję do świętowania, wzruszeń, doświadczania piękna i refleksji.

Tak było i dziś 18 listopada 2021 roku kiedy na scenie wystąpiła Karolina Obstarczyk absolwentka salezjańskiej szkoły i kiedyś stały bywalec tej sceny, a obecnie miły gość w znanych sobie miejscach. Karolina nie kryła też swojej radości z powrotu na tę właśnie scenę, choć odwiedzała już ze swoim repertuarem różne sale.

Karolina stawała się Anią Dąbrowską, Beatą Kozidrak, Edytą Geppert, Edytą Bartosiewicz, Ewą Farną,  Karoliną Kozak, Kasią Kowalską, Katarzyną Sienkiewicz, Marylą Rodowicz czy Urszulą, ale zawsze pozostawała sobą.

Aksamitnym głosem opowiedziała nam o kobiecych emocjach przeżywanych w różnych sytuacjach życiowych i tych radosnych i tych trudniejszych. Karolina zaprosiła na scenę swojego Brata Dawida (gitara) i Wojciecha Kościelniaka (instrumenty perkusyjne), którzy swoim delikatnym akompaniamentem namalowali piękne tło Karolinie i utworom, które prezentowała.

Cieszymy się z tego spotkania i wielką radością i nadzieja oczekujemy na kolejne, a nie jest tajemnica, że są już planowane.

Dariusz Bartocha sdb
Foto: Wojciech Zięcina sdb