Dnia 23 marca 2022 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych uczniów wielu szkół powiatu wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego byli również uczniowie naszej szkoły: Marcel Danek 3 LE, Hubert Krawczyk 3Ld, Daniel Gąsienica 3TPS oraz Krzysztof Maron 3tps. Dla wyróżnionych uczniów była to nobilitacja, docenienie ich zdolności oraz talentów. Za uzyskanymi wynikami kryje się ich trud zdobywania wiedzy, samodyscyplina oraz pracowitość. Stypendystom życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z osiąganych wyników natomiast osobom, które towarzyszą i wspierają naszych uczniów w ich codziennych zmaganiach, myślę tu o rodzicach, nauczycielach i wychowawcach serdecznie dziękuję.

ks. Mirosław Gajda
Foto: ks. Mirosław Gajda