Dnia 21 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/24 w naszej szkole. Najpierw spotkaliśmy się w Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, aby podczas wspólnej Eucharystii, odprawionej przez Księdza Inspektora, podziękować za miniony rok naszej nauki i pracy😇. Usłyszeliśmy inspirujące kazanie, w którym zmagania górskie porównane zostały do szkolnych trudności. Na szczęście nam udało się wspiąć na szczyt!

Następnie udaliśmy się do sali teatralnej na akademię przygotowaną przez uczniów na czele z Paniami Joanną Fijał oraz Jolantą Okarmus. Po kilku przemówieniach Księży Dyrektorów zobaczyliśmy przygotowany przez ekipę medialną filmik, który doskonale podsumował wydarzenia i działalność naszej szkoły w minionym roku. Wzbudził on uśmiechy na twarzach zarówno uczniów, jak i nauczycieli🙈. Po części artystycznej wywołani na scenę po odbiór nagród zostali uczniowie wyróżniający się na tle innych swoimi wysokimi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem lub stuprocentową frekwencją. Po wszystkim rozeszliśmy się do sal lekcyjnych na ostatnie pożegnanie z klasami i wychowawcami przed wakacjami.

A my widzimy się we wrześniu!!😎

tekst: Daria Wołdzińska

« z 2 »