Boskie Granie 2021

Boskie Granie w 2021 szczęśliwie zyskało bogatsze oświetlenie. Raz musieliśmy zmienić wykonawcę a dwa razy zmienić daty koncertów, choć zawsze odbywały się w piątek. Podobnie jak w roku ubiegłym prowadzono transmisję. W każdy wakacyjny piątek spotykaliśmy się o godz. 20.00 placu Jacka.

W tym roku wystąpili: Voicesing (2 lipca); grupa z Osiedlowego Domu Kultury Zasole (9 lipca); grupa Tanto ze Skawiny (16 lipca); Orkiestra Niespodzianka (23 lipca); Zuzanna Michura  (30 lipca); Voicesing (6 sierpnia); Jazzowe granie (13 sierpnia); zespół Blush (20 sierpnia); Karolina Jonkisz  (27 sierpnia).

Dziękujemy firmie Dobro Wojciecha Kościelniaka za obsługę akustyczną realizowaną głównie przez Jakuba  Wysogląda, który troszczył się też o światła sceniczne.

Serdecznie dziękuję młodzieży z grupy medialnej za troskę o wiadomości w mediach społecznościowych oraz za fotografie i teksty składające się na relacje po każdym koncercie, wszystko to sprawnie zrobiły: Zuzanna Bratek, Magdalena Illich, Oliwia Noras, Małgorzata Płaczek, Inez Sanak.  Kacprowi Kulikowskiemu dziękuję za transmisje. W dokumentacji fotograficznej pomagali nam także p. Zbigniew Michura i ko. Wojciech Zięcina. Dziękuję również młodzieży, która pomagała ustawiać widownie i ustawiać oraz chować sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy.