Boskie Granie 2022

Boskie Granie w 2022 zyskało jeszcze lepszą oprawę świetlną. Zrezygnowaliśmy z transmisji, by bardziej zmotywować do udziału w koncertach na żywo,a zamian prowadziliśmy dokumentację filmową. Podobnie jak w latach poprzednich w przypadku dwóch koncertów musieliśmy zmieniać wykonawców. W każdy wakacyjny piątek spotykaliśmy się o godz. 20.00 placu Jacka.

W tym roku wystąpili: Łaska (8 lipca); Voicesing (15 lipca); Młodziżowa Orkiestra Salezjańska „Sokoły” (22 lipca); Tres Notas (29 lipca); Janusz Saługa (5 sierpnia); Monika Sinkowska & Szymon Połowczyk (12 sierpnia); DerMaHuFle (19 sierpnia); Voicesing (26 sierpnia); Projekt Fausystem (2 września).

Dziękujemy firmie Dobro Wojciecha Kościelniaka za obsługę akustyczną.

Dziękujemy Jakubowi Wysoglądowi za światła sceniczne.

Serdecznie dziękuję młodzieży z grupy medialnej za troskę o wiadomości w mediach społecznościowych oraz za fotografie i teksty składające się na relacje po każdym koncercie, oraz nagranie materiału filmowego, a wszystko to sprawnie zrobili: Zuzanna Bratek, Magdalena Illich, Marcin Hofbauer, Oliwia Noras, Małgorzata Płaczek, Inez Sanak, Michał Szewczyk, Oliwia Zając. W dokumentacji fotograficznej pomagał nam także p. Zbigniew Michura. Dziękuję również młodzieży, która pomagała ustawiać widownie i ustawiać oraz chować sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy.