Dla stałych bywalców Boskiego Grania Studio Wokalne “Voicesing” jest bardzo dobrze znane, tym bardziej, że już raz w tej edycji prezentowało się na naszej scenie. W piątek 18 sierpnia po raz kolejny licznie przybyła publiczność mogła podziwiać talenty artystów.

Pani Joanna Kasperek-Szymonik zawsze chętnie odpowiada na zaproszenie, by jej podopieczni mogli się zaprezentować na scenie. Każdy koncert w wykonaniu “Voicesingu” stoi na bardzo wysokim poziomie wokalnym i artystycznym, ale przede wszystkim daje przestrzeń widzom do niezwykłych przeżyć i zachwytu nad pięknem muzyki.

Tak było i tym razem. Kilkunastu wokalistów wykonało solowe utwory, był także jeden małżeński duet. Teksty Agnieszki Osieckiej, utwory takich artystów jak Michał Bajor, Alicia Keys, czy Elvis Presley, zaśpiewane bardzo profesjonalnie i z przekazem emocji, z pewnością zapewniły zgromadzonym powrót do wielu wspomnień i pęknych chwil, z którymi tak często przecież wiążą się utwory muzyczne.

Dziękujemy p. Joannie, wszystkim artystom za ten wyjątkowy wieczór. Mamy nadzieję na dalszą współpracę, że „Voicesing” jeszcze nieraz zagości na naszej scenie, zapewniając publiczności niezapomniane przeżycia. Równocześnie zapraszamy na ostatni koncert tegorocznego Boskiego Grania, projektu współfinansowanego ze środków Miasta Oświęcim, który odbędzie się w piatek 25 sierpnia o godz. 20.00.

Paweł Bróż
Foto: Paweł Bróż

« z 2 »