Zeszły piątek w naszej szkole upłynął w niezwykle pozytywnej atmosferze – obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia odwołane zostały zajęcia dydaktyczne, a zamiast tego mogliśmy uczestniczyć w akademii przygotowanej przez uczniów naszej szkoły – klasy 2TI, 1TPS-EM, 1LB1, 2LD – pod opieką ich wychowawców, czyli pani Magdaleny Pająk, Kamili Menżyk, Agnieszki Krawczyk oraz Agaty Orłoś. W trakcie spotkania w Sali Teatralnej mogliśmy obejrzeć także krótki kabaret. Wisienką na torcie była prezentacja zawierająca zdjęcia nauczycieli z czasów, kiedy oni byli na naszym miejscu i uczęszczali do szkoły. Było słychać śmiechy! Po akademii odbyła się msza święta. Pierwszy raz obchody Dnia Edukacji Narodowej łączyły się z podzieleniem społeczności uczniowskiej aż na TRZY GRUPY! Podczas pierwszej mszy odbyło się także ślubowanie klas pierwszych oraz zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego z Kubą Harmatą na czele.

Dla całej dyrekcji, nauczycieli i pracowników ZSZTS w Oświęcimiu składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia płynące z serc wszystkich uczniów! 💐
autorka tekstu: Lena Graczyk
autorzy zdjęć: Wojtek Krzanak, Krzysztof Janas, Miron Lisak