W niedzielę 30 stycznia 2022 w naszej parafii odbyło się spotkanie opłatkowe dla Scholii, Służby liturgicznej wraz z rodzicami. Rodzice przygotowali ciasta, kuchnia salezjańska pyszne krokiety i barszcz czerwony.

Na początku miało miejsce odczytanie fragmentu Ewangelii, następnie modlitwa w intencji wszystkich zebranych. Po wspólnym posiłku miało miejsce wspólne kolędowanie ulubionych polskich kolęd, nie zabrakło owocnych rozmów między rodzinami oraz duszpasterzami parafii. Najmłodsi mogli również spędzić trochę czasu na rozrywkę przy grze w bilard, piłkarzyki, cymbergaja.

Dziękujemy serdecznie dzieciom, rodzicom oraz duszpasterzom naszej parafii za wspólne świętowanie i możliwość spotkania po dłuższym okresie.  Niech to spotkanie wnosi w nasze serca wiele radości, dużo wspomnień i motywacji na lepsze jutro. Niech Boża dziecina wszystkim błogosławi z całego serca.

Martyna Gajek
Foto: Ryszard Szymeczko sdb